אורלי פינקלמן

טיולי עומק גיאוגרפיים בדגש תרבותי

טיולים קרובים

הטיול הקרוב: 05/09/24
טיול נשים לגיאורגיה: אל הרי הקווקז המהפנטים. היציאה מובטחת!

טיול לארץ שהיא גם קרובה וגם אקזוטית, נופיה פראיים, עריה משלבות ארכיטקטורה מרהיבה עם עבר מפואר, אנשיה מסבירי פנים והיין שלה ישמח לבב אנוש.

הטיול הקרוב: 16/09/24
טיול לדרום יוון: אל ארץ הפלאות של חצי האי הפלופונסי. מקומות אחרונים!

אתם כבר יודעים: אני פשוט מאוהבת. באנשים, בנופים, בתרבות, בשפה. הפלופונסוס, חצי האי הענק המשתרע בדרומה של יוון, שולח כף יד בת ארבע אצבעות אל הים התיכון, והוא מלא בכל טוב: מאות מפרצונים נידחים וקסומים, הרים גבוהים וכפרים ציוריים. דמיינו את הקסם הזה.

הטיול הקרוב: 17/10/24
טיול לצפון יוון: יוון ההררית מת'סלוניקי לאתונה, בסוכות. היציאה מובטחת!

יש בערך אלף סיבות למה אני כל כך אוהבת להדריך ביוון. טוב, זה לא ממש קשה: הכל שם פשוט תענוג. הנופים, האתרים, הסיפורים, ומעל לכל, האנשים.

הטיול הקרוב: 07/11/24
טיול ליוון: סוף שבוע בעקבות לאונרד כהן, באי הידרה. היציאה מובטחת!

לאונרד כהן הפך את האי היווני הידרה לביתו השני. שם הוא מצא את האישה של חייו שהפכה למוזה שלו. בטיול של החברה הגיאוגרפית, יחד עם קובי מידן ואיתי פרל, אנו מזמינים אתכם להתחקות על עקבותיו ולנסות להבין את יצירתו, על רקע האי היווני היפהפה.

טיולים נוספים - תאריכים יפורסמו לקראת העונה

טיול לאיחוד האמירויות: אל הסיפורים המרתקים של נסיכויות המפרץ

איחוד האמירויות היא פדרציה המורכבת משבע אמירויות, כל אחת מהן ססגונית ומלאת קסם. איחוד האמירויות לא מפסיקה להדהים עם המגוון האתני-קליידוסקופי שלה, והרשימה האינסופית של שיאי העולם הנשברים באמירויות פעם אחר פעם, הופכת אותה למרגשת עוד יותר.

אוזבקיסטן (לזוגות וליחידים): אל ערי החלומות בדרך המשי

היא רחוקה, אקזוטית ואגדית. ערי מסחר עתיקות שזורות בה כפנינים על דרך המשי, החוצה אותה לאורכה. זוהי אוזבקיסטן: ארץ שופעת, תושביה חייכנים, מכניסי אורחים. עד היום אפשר לחוש בה את העבר, לראות לצידו את ההווה וליהנות מחוויה נדירה של צבעים, צלילים וטעמים.

טיול נשים ליוון, מיוחד לקבוצות סגורות: מסע ספרותי בת'סלוניקי וסביבותיה

ת'סלוניקי – עיר  יוונית תוססת ומשגעת, האוצרת בסמטאותיה תרבות, היסטוריה, קולינריה וסיפורי אהבה. מסע נשי-יווני של אהבה, טעמים וסיפורים מרגשים, בעקבות סופרות, משוררים ומוסיקאים. הטיול מיועד לקבוצות סגורות, תאריכים ומסלול מדוייק ייקבעו בתיאום עם הקבוצה.

טיול נשים לאוזבקיסטן: פנינים בדרך המשי

ערי המסחר העתיקות שזורות בה כפנינים על דרך המשי, החוצה אותה לכל אורכה. ערים שראו אימפריות אדירות, כובשים אכזריים, נוסעים הרפתקניים ואת כל הטוב שיש למזרח ולמערב להציע. טיול לנשים בלבד, מבית החוויות של סורנגה.

יוון: טיול נשים לאתונה ופטרס, בשיא הקרנבל

הקרנבל, בכל רחבי העולם, הוא תופעה תרבותית מרתקת שמקורה בעת העתיקה, כחלק מתהליך עיבוד האבל על מותו של ישוע הנוצרי. "לחגוג את החיים" הוא רעיון שמאז ומעולם עסק בחיבור בין התשוקה לחיים לבין הפחד מהמוות, ברצון לחיות ולמצות כל רגע בידיעה שהכל בר חלוף.

טיול נשים לדרום יוון: ימים של אור בפלופונז

אם יש אזור ביוון, שמהווה קפסולה המכילה את כל המהות היוונית בתוכו, הרי זהו הפלופונז. יקבים ואוכל משובח, יופי אינסופי, אלות, נימפות וגיבורות, יערות אלפיניים, קניונים עמוקים, פלגי מים וחופים זהובים. חוויה קסומה מבית החוויות של סורנגה, בסופשבוע אחד מרוכז.

טיול לנורווגיה, אל ארץ הפיורדים והאגדות

נורווגיה! היפהפייה המסתתרת בין הנופים המרהיבים בתבל, והנופים הללו מהווים רקע מלהיב לביטוי אמנותי ותרבותי בכל תחום אפשרי: ספרות, מוזיקה, תיאטרון, ציור ופיסול. אינסוף ליופי.

 

מסע עם יעל קלו מור לאוויה, יוון, דרך שיריה האהובים
התרגשות בלתי רגילה: חברתי הותיקה, המשוררת האהובה יעל קלו מור, חברה אלי להדרכה משותפת של מסע דרך השירים, בין הירוק לכחול של האי אוויה שבשביליו אני מטיילת כמו בשבילים שמאחורי ביתי.
קריר בקיץ: טיול נשים אוורירי ביוון ההררית

כשהקיץ בארץ הופך לבלתי נסבל, זה הזמן לברוח אל הקרירות של חבל אווריטניה ואל חופי הים מרחיבי הלב של מרכז יוון. טיול נשים חדש מבית החוויות של סורנגה.

יש טיולים והרצאות שמתמלאים עוד לפני שאני מספיקה להגיד "קלימרה".

שווה להירשם לניוזלטר שלי.
דילוג לתוכן