אורלי פינקלמן

טיולי עומק גיאוגרפיים בדגש תרבותי

טיולים קרובים

הטיול הקרוב: 24/04/24
טיול לדרום יוון: אל ארץ הפלאות של חצי האי הפלופונסי.

אתם כבר יודעים: אני פשוט מאוהבת. באנשים, בנופים, בתרבות, בשפה. הפלופונסוס, חצי האי הענק המשתרע בדרומה של יוון, שולח כף יד בת ארבע אצבעות אל הים התיכון, והוא מלא בכל טוב: מאות מפרצונים נידחים וקסומים, הרים גבוהים וכפרים ציוריים. דמיינו את הקסם הזה.

הטיול הקרוב: 08/05/24
טיול נשים לדרום יוון: ימים של אור בפלופונז

אם יש אזור ביוון, שמהווה קפסולה המכילה את כל המהות היוונית בתוכו, הרי זהו הפלופונז. יקבים ואוכל משובח, יופי אינסופי, אלות, נימפות וגיבורות, יערות אלפיניים, קניונים עמוקים, פלגי מים וחופים זהובים. חוויה קסומה מבית החוויות של סורנגה, בסופשבוע אחד מרוכז.

הטיול הקרוב: 20/06/24
טיול לצפון יוון: מת'סלוניקי לאתונה, דרך יוון ההררית

יש בערך אלף סיבות למה אני כל כך אוהבת להדריך ביוון. טוב, זה לא ממש קשה: הכל שם פשוט תענוג. הנופים, האתרים, הסיפורים, ומעל לכל, האנשים.

הטיול הקרוב: 04/07/24
טיול ליוון: סוף שבוע בעקבות לאונרד כהן, באי הידרה.

לאונרד כהן הפך את האי היווני הידרה לביתו השני. שם הוא מצא את האישה של חייו שהפכה למוזה שלו. בטיול של החברה הגיאוגרפית, יחד עם קובי מידן ואיתי פרל, אנו מזמינים אתכם להתחקות על עקבותיו ולנסות להבין את יצירתו, על רקע האי היווני היפהפה.

הטיול הקרוב: 07/08/24
טיול לנורווגיה, אל ארץ הפיורדים והאגדות

נורווגיה! ארץ מרתקת שמאחורי כל פיתול דרך מחביאה נופים מרהיבים, והנופים הללו מהווים רקע מלהיב לתרבות ייחודית ולביטויים אמנותיים בכל תחום אפשרי: ספרות, מוזיקה, שירה, תיאטרון, ציור ופיסול. אינסוף ליופי.

 

הטיול הקרוב: 14/11/24
טיול נשים ליוון: מסע ספרותי בת'סלוניקי וסביבותיה

ת'סלוניקי – עיר  יוונית תוססת ומשגעת, האוצרת בסמטאותיה תרבות, היסטוריה, קולינריה וסיפורי אהבה. הצטרפו אלי למסע נשי-יווני של אהבה, טעמים וסיפורים מרגשים, בעקבות סופרות, משוררים ומוסיקאים, מסע מבית החוויות של סורנגה.

יש טיולים והרצאות שמתמלאים עוד לפני שאני מספיקה להגיד "קלימרה".

שווה להירשם לניוזלטר שלי.
דילוג לתוכן