טיול חברות: ימים של אור בפלופונז

תאריך יציאה: 02/06/22

אם יש אזור ביוון, שמהווה קפסולה המכילה את כל המהות היוונית בתוכו, הרי זהו הפלופונז. יקבים ואוכל משובח, ארכיטקטורה כפרית בהרים ואיטלקית (!) במישור, יערות אלפיניים, קניונים עמוקים, פלגי מים וחופים זהובים. חוויה קסומה מבית החוויות של סורנגה, בסופשבוע אחד מרוכז.

אם יש אזור אחד ביוון, שמהווה קפסולה המכילה את כל המהות היוונית בתוכו, הרי זהו הפלופונז. יש  בו חופים זהובים וגם הרים נישאים, יקבי בוטיק וקולינריה משובחת, היסטוריה עתיקה וחדשה, ארכיטקטורה כפרית בהרים וונציאנית במישור, יערות עבותים, קניונים עמוקים, פלגי מים וכפרים ציוריים, וכל אלה מצטמצמים לתא שטח קטן יחסית, שמאפשר לנו לחוות חוויה יוונית קסומה בתוך סופשבוע אחד קצר ומרוכז.

בפלופונז צמחה התרבות המיקנית, כאן נולדו האיליאדה והאודיסיאה, האולימפיאדה והתרבות הספרטנית.

מכאן התחיל המרד של היוונים, שתבעו את עצמאותם לאחר 400 שנות שלטון טורקי. כאן הקימו הונציאנים את העיר היפה ביותר ביוון וכאן משתרע חבל נמאה, ובו יקבי הבוטיק המובחרים של הדרום.

נטייל בטבע ובכפרים ועיירות מקסימים, בהרים ובמישור, בין חופי ים לחופי נהרות. נטעם מכל הטוב והשפע שחבל הארץ הזה מציע לנו, נשיר, נצחק, נרקוד, נתאהב בעוד פיסת ארץ ושמיים שלא הכרנו קודם.

המטיילות מפרגנות (וגם המטיילים)

טיולים נוספים

טיול חברות: ימים של אור בפלופונז

אם יש אזור אחד ביוון, שמהווה קפסולה המכילה את כל המהות היוונית בתוכו, הרי זהו הפלופונז. יש  בו חופים זהובים וגם הרים נישאים, יקבי בוטיק

יש טיולים והרצאות שמתמלאים עוד לפני שאני מספיקה להגיד "קלימרה".

שווה להירשם לניוזלטר שלי.