טיול לאיחוד האמירויות: אל הסיפורים המרתקים של הנסיכויות

תאריך יציאה: 08/02/23

איחוד האמירויות היא פדרציה המורכבת משבע אמירויות, כל אחת מהן ססגונית ומלאת קסם. איחוד האמירויות לא מפסיקה להדהים עם המגוון האתני-קליידוסקופי שלה, והרשימה האינסופית של שיאי העולם הנשברים באמירויות פעם אחר פעם, הופכת אותה למרגשת עוד יותר.

המשפט הכי שכיח בפי המטיילים בשיחות המסכמות את הטיולים לאיחוד האמירויות, הוא "איזו הפתעה, לזה לא ציפיתי". המגדלים הנוצצים שצמחו להם באמצע המדבר, הפכו למוקד עליה לרגל לסקרנים ולשוחרי גילוי תרבויות חדשות.

המטיילים והמטיילות שהגיעו מתוך סקרנות להכיר תרבות שעד לפני שנתיים בלבד נדמתה כבלתי נגישה עבורנו, למדות להכיר את הסיפור שמספרים לנו הפאר וההדר, ונכבשו ביופי, בעומק התרבותי, בפרטים הקטנים שרואים משם אך לא מכאן, בתפיסת המנהיגות המיטיבה עם העם. לא נכחיש, יש כאן גם סוגיות שאינן קלות לעיכול, כמו למשל סוגיית העובדים הזרים, ודווקא משום כך הביקור פה מרתק ומלמד אותנו דברים רבים על העולם בו אנו חיים, ואף על עצמנו.

מזמינה אתכם להצטרף אלי לטיול בין המפרץ הפרסי למפרץ עומאן, בין המדבר לים, בין הפשטות של הבדואים לרהבתנות של מתעשרי הנפט; טיול במדינה צעירה שהשכילה לפשר ולגשר בין שבטים שנהגו להילחם זה בזה, באופן שמבטיח רווחה גדולה לאזרחיה. מוזמנים ומוזמנות לשאול יחד איתי שאלות על שלום ומלחמה, חזון שהופך למציאות, אחריות לאומית ואחריות חברתית – כל אלה מלווים את החוויה המסעירה של טיול לאיחוד האמירויות.

 

תאריכי יציאה: 8-15 פברואר 2023, 1-8 מרץ 2023.

המטיילות מפרגנות (וגם המטיילים)

טיולים נוספים

יש טיולים והרצאות שמתמלאים עוד לפני שאני מספיקה להגיד "קלימרה".

שווה להירשם לניוזלטר שלי.